LIONS VINOGRAD DOBROTE

Pod sloganom “Vinom i dobrotom do zvanja”, ove subote, u Iloku na vinogorju Vukovo, svečano je otvoren Lions vinograd dobrote.
Višegodišnji humanitarni projekt dogovorili su i javnosti predstavili LC Zrinjevac, Zagreb i Iločki podrumi d.o.o., Ilok.

U nazočnosti Lionsa, gostiju iz Srbije te članova iz više hrvatskih Lions klubova, svečanom otvorenju nazočili su i prisutnima se obratili, idejna začetnica projekta gospođa Đurđa Protić, članica LC Zrinjevac, gospođa Vesna Boinović Grubić GST Lions Distrikta Hrvatska i članica LC Zrinjevac, gradonačelnica Iloka, gospođa Marina Budimir, ravnatelj Srednje škole Ilok, gospodin Željko Prskalo, većinski vlasnik Iločkih podruma gospodin Juraj Mihaljević, guverner Lions Distrikta 126 Hrvatska, gospodin Mladen Kajganić.
Nakon svečanog otvorenja i blagoslova vinograda, druženje se nastavilo u veselom raspoloženju uz tamburaški sastav, izvrsno pripremljenu hranu i rashlađena vina najnagrađivanijeg podruma u Hrvatskoj.

Prihod od kumstva trsu namijenjen je učenicima Srednje škole Ilok za stjecanje poljoprivrednih zvanja i njegovanja tradicije školovanja vrhunskih poljoprivrednih stručnjaka koja datira od davne 1899. godine.

Dragi prijatelji, dragi Lionsi, iz Slovenije, Srbije, Hrvatske, zahvaljujemo vam sto ste donacijom i dolaskom u Ilok prepoznali i podržali naš vrijedan projekt koji tek počinje svoj život.
Veselimo se i poštujemo svakoj/svaku vašu buduću donaciju.

Vama dragi prijatelji, dragi Lionsi, najavljujemo slijedeće druženje tijekom ovogodišnje berbe grožđa, sorte traminac, kada ćemo prve zlatne bobice s naših/vaših trsova spremiti u bačve, a zatim u butelje koje će svoj put pod Lions etiketom naći do stolova na svim našim budućim akcijama, a i drugim Lions ili privatnim druženjima.

objavio: Mirko Martinović   datum: 30. 4. 2018.

« Travanj 2024 »